Haberler

INTERVO ROMANYA SAP İLE GÜÇLENDİ

Romanya’daki şirketimiz INTERVO INTERNATIONAL SAP firması ile yaptığı anlaşmayla Türkiye’den sonra Romanya’daki yapıyı da SAP sistemine taşıdı. Yapılan yatırımlar ile birlikte INTERVO INTERNATIONAL Romanya’nın en büyük yapı marketlerine ürün tedariği konusunda ülke çapında ses ge ...
25.Ağu.15

SOLO CERAMİCA İSPANYA

Intervo International Spain SL, yeni markası SOLO CERAMICA ile tüm dünyaya ürün tedariğine başlamıştır.
17.Haz.15

INTERVO INTERNATIONAL SPAIN SL

Intervo International Spain SL Haziran 2015 itibariyle faaliyete geçmiştir. Şirket, İspanya’da yeni açılan deposuyla artık Avrupa ülkelerine daha hızlı hizmet verebilmektedir.
07.Haz.15

COVERINGS 2015’DE SOLO

Amerika’da Türkiye menşeli doğal taşları en iyi şekilde sergileyen Mosaico Solo bu sene de, her yıl olduğu gibi, tüm ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Yeni tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken markamız, yenilikçi fikirleri sayesinde fuarın her günü ziyaretçi akınına uğradı.
20.Nis.15

MOSAICO SOLO AMERİKA TESCİLİ

Intervo Dış Ticaret’in markası MOSAICO SOLO Türkiye ve Avrupa’da tescilinden sonra Amerika’da tescillendi. Tüm dünyada satılan Mosaico Solo logolu ürünlerin tamamı artık tescilli durumdadır.
14.Mar.15

SOLO CEVISAMA'DA

Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan CEVISAMA’da yine her zamanki stand numarasında yerini alan Mosaico Solo, geliştirdiği yeni ürünleri gururla sergiledi.
05.Şub.15

Copyright © 1993 - 2015 / İntervo Dış Ticaret ve Mümmessillik Limited Şirketi
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi